505268068 509627016

Biura wirtualne i na wynajem

Pełna obsługa sekretariatu

OFERTA BIURA

W sytuacji, kiedy dopiero rozpoczynasz prowadzenie własnej działalności, prowadzisz firmę w domu lub wykonujesz jeden z tzw. wolnych zawodów, to biuro z prawdziwego zdarzenia jest Ci potrzebne jedynie w określonym wymiarze czasowym. W takim przypadku ciekawą propozycją może być wynajem biura na godziny – rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić na kosztach i zyskać wygodne miejsce do pracy.
Do dyspozycji klientów oddajemy elegancko umeblowaną przestrzeń w centrum Poznania, z dostępem do Internetu oraz możliwością najmu na godziny. Stworzone przez nas biuro stanowi profesjonalnie wyposażony gabinet zawierający biurko, krzesło, a także regały na dokumenty firmowe. W miarę potrzeb możesz też zamówić wirtualny adres dla swojej firmy.

 

Oferujemy:

 

WYNAJEM BIUR Z OBSŁUGĄ SEKRETARIATU

Cena:

od 1000 zł.

 

BIURO - GABINET NA GODZINY  z obsługą sekretariatu

Cena:

45 zł. godzina

110 zł. doba

 

WIRTUALNY ADRES dla Twojej Firmy

Cena:

69 zł.

 

WIRTUALNE BIURO

Kiedy warto zdecydować się na wynajem biura na godziny?

Biuro na godziny stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które potrzebują okazjonalnie skorzystać z biura i nie chcą wyjmować drogiego lokalu w strategicznej lokalizacji w centrum miasta.
Decydując się na wynajem biura na godziny, nie płacą Państwo za czynsz, nie ponoszą opłat związanych z kaucjami itp. Opłaty są pobierane wyłącznie za czas spędzony w gabinecie, nic więcej.


Nasza oferta obejmuje:

  • Wynajem biur z obsługą sekretariatu w cenie od 1000 zł,
  • Gabinet na godziny + obsługa sekretariatu w cenie 45 zł za godzinę oraz 110 zł za dobę,
  • Wirtualny adres dla firmy – 69 zł.

 

Biuro na godziny, które proponujemy naszym klientom to reprezentacyjne i wygodne miejsce do pracy oraz możliwość zaoszczędzenia na kosztach.