505268068 509627016

Biura wirtualne i na wynajem

Pełna obsługa sekretariatu

OFERTA BIURA

Biuro na godziny – Poznań Nowocześnie urządzone biuro na godziny w samym centrum Poznania to miejsce dostępne od ręki, kiedy tylko potrzebujesz!
Do dyspozycji naszych klientów oddajemy profesjonalnie zaaranżowaną przestrzeń coworkingową, bez długofalowych zobowiązań, konieczności inwestowania i wydawania dużych sum pieniędzy. Nasze biuro coworkingowe, stanowiące profesjonalnie wyposażony gabinet z możliwością wynajęcia na dobę lub dowolną liczbę godzin, mogą odwiedzać freelancerzy, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także wszyscy, którzy szukają alternatywnego rozwiązania pomiędzy wynajmem drogiego biura a koniecznością pracy w domu czy restauracji.
Coworking, czyli wynajem biura na godziny, pozwala także przeprowadzić proces rekrutacyjny, prezentację handlową lub negocjacje z partnerem biznesowym. Dbamy o wygodę naszych klientów, bardzo dobry stan sprzętów i przyjazną atmosferę. Ponadto udostępniamy w pełni wyposażoną multimedialną salę konferencyjno-szkoleniową, mogącą pomieścić do 14 osób.

 

Oferujemy:

 

WYNAJEM BIUR Z OBSŁUGĄ SEKRETARIATU

Cena:

od 1000 zł.

 

BIURO - GABINET NA GODZINY  z obsługą sekretariatu

Cena:

45 zł. godzina

110 zł. doba

 

WIRTUALNY ADRES dla Twojej Firmy

Cena:

69 zł.

 

WIRTUALNE BIURO

Kiedy warto zdecydować się na wynajem biura na godziny?

Coworking to idea stosunkowo nowa w Polsce, ale my poznaliśmy ją doskonale. Dzięki temu udało nam się stworzyć jedyne w swoim rodzaju biuro coworkingowe w centrum Poznania, mogące stanowić idealną propozycję zarówno dla freelancerów, jak i dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie dysponują wystarczającą ilością środków na wynajęcie własnego biura. Biura coworkingowe to doskonałe rozwiązanie w szczególności dla przedstawicieli takich profesji jak:

  • Graficy komputerowi, programiści i projektanci stron internetowych,
  • Korepetytorzy i nauczyciele pozaszkolni,
  • Tłumacze,
  • Copywriterzy, korektorzy tekstów, pisarze,
  • Blogerzy i wszyscy, którzy na co dzień zarabiają za pośrednictwem Internetu.

Wszyscy wyżej wymienieni mogą bez przeszkód w biurze wynajętym na godziny zarówno pracować, jak i przyjmować swoich klientów. Dzięki temu, że nie potrzebują specjalistycznego sprzętu i zbyt wiele miejsca na dokumenty, biuro na godziny z całą pewnością spełni ich oczekiwania w 100%!